Widok prezbiterium - praca dwustronna, 1952
8 000 - 10 000 zł
9 marca 2023 godz. 19:30
Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
8 000 - 10 000 zł
27,5 x 19,5 cm w św. p-p.
akwarela, tusz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J. N. 52." (ołówkiem)
Datowanie
1952
Proweniencja
na odwrocie szkice ikonostasu (ołówkiem)