Motywy sakralne
4 000 - 5 000 zł
9 marca 2023 godz. 19:30
Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
4 000 - 5 000 zł
21,3 x 18,2 cm w św. p-p.
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Proweniencja