Projekt szat liturgicznych - praca dwustronna
6 000 - 7 000 zł
9 marca 2023 godz. 19:30
Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
6 000 - 7 000 zł
24 x 32 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "JERZY NOWOSIELSKI"
Proweniencja
- sygn. po lewej: "J. N.";
- barwny projekt szaty