Pejzaż abstrakcyjny - praca dwustronna, lata 50. XX w.
4 500 - 6 000 zł
9 marca 2023 godz. 19:30
Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
4 500 - 6 000 zł
6,7 x 20,3 cm w św. p-p.
akwarela, tusz/papier
Sygnatura
sygn. na odwrocie: "J. N." (ołówkiem)
Datowanie
lata 50. XX w.
Proweniencja
na odwrocie kompozycja barwna z pejzażem łódzkim (gwaszem, akwarelą)