Święty Jan Złotousty, biskup Konstantynopola, późne lata 40. XX w.
12 000 - 16 000 zł
9 marca 2023 godz. 19:30
Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
12 000 - 16 000 zł
36,8 x 26,4 cm w św. p-p.
Datowanie
późne lata 40. XX w.
Stan zachowania: zagięcia papieru, dosztukowany fragment podłoża. Praca po konserwacji.
Proweniencja
w kompozycji napisy cyrylicą