Święty Jan Chrzciciel
20 000 - 30 000 zł
9 marca 2023 godz. 19:30
Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
20 000 - 30 000 zł
ok. 95 x 65,5 cm
ołówek/kalka techniczna
Sygnatura
sygn. u dołu: "J. NOWOSIELSKI"
Stan zachowania: zagięcia, uszkodzenia papieru. Praca po konserwacji.
Proweniencja