Hierarcha - praca dwustronna
7 000 - 9 000 zł
9 marca 2023 godz. 19:30
Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
7 000 - 9 000 zł
22,8 x 15,8 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. u dołu: "Jerzy Nowosielski"
Proweniencja
na odwrocie kompozycja z architekturą w kole (akwarelą, tuszem, ołówkiem)