Śnieg, 2023

ID: 7476

4 000 zł

50 x 40 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / „ŚNIEG” / 2023 r. / akryl na płótnie / werniks"

Datowanie

2023