Śnieg, 2023
Cygan Michał (1989-)
ID: 7476
50 x 40 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / „ŚNIEG” / 2023 r. / akryl na płótnie / werniks"
Datowanie
2023