Pies, 2023

ID: 7490

10 000 zł

140 x 100 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / „PIES” / 140 x 100 cm / 2023 r. / werniks"

Datowanie

2023