Smog w parku 3, 2024

ID: 7492

9 000 zł

120 x 70 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / „Smog w parku 3” / 120 x 70 cm / 2024 r. / werniks"

Datowanie

2024