Smog, 2023

ID: 7496

11 000 zł

150 x 100 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / „SMOG 2023 r. / 150 x 100 cm / werniks"

Datowanie

2023