Smog w parku 4, 2024
Cygan Michał (1989-)
ID: Smog w parku 4
120 x 90 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / Smog w Parku 4 / 2024 r. / akryl na płótnie / 120 x 90 cm"
Datowanie
2024