Smog w parku 4, 2024

ID: Smog w parku 4

10 000 zł

120 x 90 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Michał Cygan / Smog w Parku 4 / 2024 r. / akryl na płótnie / 120 x 90 cm"

Datowanie

2024