Chwasty, 2024
Cygan Michał (1989-)
ID: 7482
70 x 50
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / „CHWASTY” / 70 x 50 cm / 2024 r. / akryl na płótnie / werniks"
Datowanie
2024