Chwasty, 2024

ID: 7482

5 000 zł

70 x 50

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / „CHWASTY” / 70 x 50 cm / 2024 r. / akryl na płótnie / werniks"

Datowanie

2024