Matka Boska Smogowa, 2023
Cygan Michał (1989-)
ID: 7488
190 x 100 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / MATKA BOSKA / SMOGOWA / 2023 r. / 190 x 100 cm"
Datowanie
2023