Matka Boska Smogowa, 2023

ID: 7488

15 000 zł

190 x 100 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "M. Cygan / MATKA BOSKA / SMOGOWA / 2023 r. / 190 x 100 cm"

Datowanie

2023