Target Exceptions, 2021
2 500 - 3 500 zł
14 września 2023 godz. 19:30
2 500 - 3 500 zł
91 x 61 cm
offset/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "shf 21"(ołówkiem)
Datowanie
2021
Proweniencja