Leonardo DiCaprio & Stormtrooper
2 000 - 3 000 zł
14 września 2023 godz. 19:30
2 000 - 3 000 zł
45 x 32 cm
offset/szablon
Sygnatura
sygn. l. d.: "Sia" (ołówkiem)
Proweniencja
datowanie oraz oznaczenie egzemplarza p. d.: "2013 [?] 10/100" (ołówkiem);
- opisany: "SIA / 27" [w kole] (ołówkiem);
- nalepka grupy Death NYC: "artery / DEATH & CO / New York City"