Grill na osiedlu, 2022
8 000 - 10 000 zł
14 września 2023 godz. 19:30
8 000 - 10 000 zł
70 x 100 cm
olej, akryl/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "M. Cygan"; sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: Michał Cygan. / "Grill na osiedlu" / 2022 r / werniks / 70 x 100 cm
Datowanie
2022
Proweniencja
kolekcja prywatna, Katowice