51

Grill na osiedlu, 2022

ID: 6383

8 000 - 10 000 zł

14 września 2023 godz. 19:30

Proweniencja

kolekcja prywatna, Katowice

70 x 100 cm

olej, akryl/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "M. Cygan"; sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: Michał Cygan. / "Grill na osiedlu" / 2022 r / werniks / 70 x 100 cm

Datowanie

2022

Banksy. Love Plane Blue, 2019

Cena wylicytowana: 6 500 zł

Banksy. Art Thieves Red, 2019

Cena wylicytowana: 5 100 zł
4

Banksy. Clock Rat F/Blue, 2019

Cena wylicytowana: 10 500 zł
7

Banksy. 3 Wise Monkeys Red, 2019

Cena wylicytowana: 4 000 zł
10

Banksy. Zebra Wash Red, 2019

Cena wylicytowana: 11 000 zł
15

Cara Delevingne, 2020

Cena wylicytowana: 2 600 zł
18

Warhol & Campbell’s, 2017

Cena wylicytowana: 2 000 zł
22

John Lennon, 2018

Cena wylicytowana: 2 200 zł
23

Portret z czerwoną kokardą, 2018

Cena wylicytowana: 1 500 zł
26

No Parking, 2018

Cena wylicytowana: 1 000 zł
27

Kate Moss, 2019

Cena wylicytowana: 2 800 zł
33

Snoopy Girl, 2017

Cena wylicytowana: 1 500 zł
40

Nike Shoe, 2017

Cena wylicytowana: 2 000 zł
48

Mujer Fatale, 2021

Cena wylicytowana: 2 000 zł