Banksy. Clock Rat F/Blue, 2019
8 000 - 10 000 zł
14 września 2023 godz. 19:30
8 000 - 10 000 zł
56 x 38 cm (arkusz)
spray, szablon/karton
Sygnatura
sygn. p. d.: "NOT BANKSY" (tuszem)
Datowanie
2019
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza w okręgu tłoczonym l. d.: "3/5" (tuszem);
tłoczone logo Banksy l. d.
Do pracy dołączony sygnowany autorski certyfikat NOT BANKSY w języku angielskim.