Star Wars & Cinderella
2 000 - 3 000 zł
14 września 2023 godz. 19:30
2 000 - 3 000 zł
32 x 45 cm
offset/szablon
Sygnatura
sygn. l. d.: "mp" (ołówkiem)
Proweniencja
oznaczenie egzemplarza p. d.: "AP" (ołówkiem);
opisany p. d.: "31215" [?] (ołówkiem);
- opisany: "MISSING PIECE / 36" [w kole] (ołówkiem);
- nalepka grupy Death NYC: "artery / DEATH & CO / New York City"