Wnętrze świątyni - praca dwustronna, 1942
24 000 - 30 000 zł
24 marca 2022 godz. 19:00
24 000 - 30 000 zł
58,2 x 40,7 cm w św. p-p.
akwarela, tusz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "J, NOWOSIELSKI 1942"
Datowanie
1942
Proweniencja
na odwrocie rzut budynku (akwarela, tusz, ołówek) i szkic napisu