Św. Norbert - projekty malowideł ściennych - praca dwustronna
19 000 - 24 000 zł
24 marca 2022 godz. 19:00
19 000 - 24 000 zł
28,8 x 20,4 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: "J. NOWOSIELSKI" (ołówkiem); sygn. na odwrocie: "J. N." (ołówkiem)
Stan zachowania: zagięcia papieru
Proweniencja
na odwrocie rysunki (akwarela, ołówek)