31

Kapłani - projekt szat - praca dwustronna

ID: 4709

4 000 - 6 000 zł

24 marca 2022 godz. 19:00

Proweniencja

14,5 x 5,3 cm w św. p-p.

Sygnatura

sygn. u dołu: "J. N."

na odwrocie rysunki

Ołtarz

Cena wylicytowana: 5 500 zł
20

Portret męski

Cena wylicytowana: 4 400 zł
23

Spotkanie

Cena wylicytowana: 1 900 zł
25

Carskie wrota

Cena wylicytowana: 9 000 zł
27

Szkic cerkwi

Cena wylicytowana: 2 400 zł
35

Ikonostas

Cena wylicytowana: 2 000 zł
36

Projekt cerkwi

Cena wylicytowana: 7 000 zł
37

Cerkiewka

Cena wylicytowana: 7 500 zł
39

Hierarcha

Cena wylicytowana: 4 200 zł