Projekty szat liturgicznych
4 000 - 6 000 zł
24 marca 2022 godz. 19:00
4 000 - 6 000 zł
14 x 10 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Proweniencja