Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
4 000 - 5 000 zł
5 października 2023 godz. 19:30
Szkice aranżacji wnętrza cerkwi prawosławnej w Orzeszkowie, 2 poł. lat 60.
Szkic ikonostasu dla cerkwi oo. Bazylianów w Warszawie, 2 poł. lat 70.
Projekt witraża do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Warszawie na Jelonkach, ok. 1971
4 000 - 5 000 zł
20,8 x 31,8 cm w św. p-p.
Sygnatura
na odwrocie sygn.: "J. N."
Datowanie
lata 70. XX w.
Proweniencja
na odwrocie szkice