Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
3 500 - 4 500 zł
6 października 2022 godz. 19:00
Szkic do projektu polichromii kościoła w Izabelinie z postacią św. Franciszka, lata 50. XX w.
Wizerunek Trójcy Świętej o trzech twarzach - praca dwustronna, lata 50. XX w.
Projekt ikonostasu do cerkwi prawosławnej w Krakowie, lata 40. XX w.
Szkic projektu konkursowego świątyni w Nowej Hucie - praca dwustronna
3 500 - 4 500 zł
20,8 x 31,8 cm w św. p-p.
Sygnatura
na odwrocie sygn.: "J. N."
Datowanie
lata 70. XX w.
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska
na odwrocie szkice