Dyptyk ze św. Barbarą i św. Jerzym, początek lat 50. XX w.
6 000 - 7 000 zł
6 października 2022 godz. 19:00
Szkic do projektu polichromii kościoła w Izabelinie z postacią św. Franciszka, lata 50. XX w.
Projekty darochranitielnicy (tabernakulum), ikonostasu i cerkwi - praca dwustronna, lata 70. XX w.
Wizerunek Trójcy Świętej o trzech twarzach - praca dwustronna, lata 50. XX w.
Projekt ikonostasu do cerkwi prawosławnej w Krakowie, lata 40. XX w.
Szkic projektu konkursowego świątyni w Nowej Hucie - praca dwustronna
6 000 - 7 000 zł
14 x 18,8 cm
gwasz na podrysowaniu ołówkiem/papier
Datowanie
początek lat 50. XX w.
Proweniencja
- sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem);
- szkice (ołówkiem)