5
Liść
Domański Wiesław (1957-)
ID: 1856
wys. z podstawą ok. 60 cm; wys. bez podstawy: ok. 56,5 cm
brąz, granit
Sygnatura
sygn. i oznaczenie edycji u dołu: "DOMAŃSKI 1/12/2"
Datowanie
2018