Liść

ID: 1856

wys. z podstawą ok. 60 cm; wys. bez podstawy: ok. 56,5 cm

brąz, granit

Sygnatura

sygn. i oznaczenie edycji u dołu: "DOMAŃSKI 1/12/2"

Datowanie

2018