Siedząca kobieta, ok. 1980

ID: 5732

145 000 zł

Proweniencja

kolekcja prywatna, Poznań

wys. 19 cm

brąz patynowany, odlew z oryginalnego gipsu (wyk. Gilbert Clementi, Francja)

Sygnatura

sygn., oznaczenie egzemplarza oraz odcisk pieczęci odlewni u dołu: "HC CLEMENTI / … (?) KOBRO"

Datowanie

ok. 1980

Do rzeźby dołączony certyfikat podpisany przez mistrza rzemiosła Gilberta Clementiego, stwierdzający, że ten egzemplarz został wykonany przez niego w latach 80. na zlecenie Galerii Franka Bernt.