5
Głowa dziewczyny, 1911-1912, odlew pośmiertny, 1998
Modigliani Amedeo (1884-1920)
ID: 6694
wys.: 55 cm
brąz (wosk tracony)
Sygnatura
sygn. u góry: "Modigliani"
Datowanie
1998
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
oznaczenie egzemplarza u dołu: "3/8";
pieczęć odlewni u dołu, napis w otoku: "BO MERIGHI - ARTE";
odlewnia: Merighi Arte, Bolonia
Do pracy dołączony certyfikat odlewni „Merighi Arte” w Bolonii.