10

Projekt scenografii

ID: 7157

6 000 - 8 000 zł

10 października 2024 godz. 19:30

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

10 x 10 cm

gwasz, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. na odwrocie: "J. N." (ołówkiem)

Koszykarki, 1950

Cena wylicytowana: 24 000 zł
11

Kosmodrom

Cena wylicytowana: 8 500 zł
16

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 2 500 zł
17

Pływaczka, 1955

Cena wylicytowana: 27 000 zł
20

Apostołowie

Cena wylicytowana: 6 500 zł
24

Motywy sakralne

Cena wylicytowana: 4 200 zł