4
Twarz
Mitoraj Igor (1944-2014)
ID: 3506
wys. bez podstawy: 6,3 cm, wys. z podstawą: 10,5 cm
stop srebra patynowany, drewniany postument
Sygnatura
sygn. p. d.: IGOR MITORAJ
Datowanie
1977
z tyłu wycisk odlewni: Bonne Année | 1977 | Bouiller | CHRISTOFLE | FRANCE