Portret syntetyczny
Szpunar Tadeusz (1929-)
ID: 989
28 cm x 34 cm (wymiar z podstawą)
drewno polichromowane na złoto
Datowanie
1975
pod podstawą: PORTRET SYNTETY… / GODŁO [?] „EWA” 1975 / 57/Rz/ [?]
Proweniencja: