Pancerz
Mitoraj Igor (1944-2014)
ID: 5137
wys. całkowita z podstawą: 14 cm; wys. bez podstawy: 11 cm; szer.: 9 cm
brąz patynowany, kamień
Sygnatura
sygn. p. d.: "MITORAJ"
Proweniencja