Myśliciel, 1998

ID: 6696

Proweniencja

kolekcja prywatna, Włochy

wys. 37 cm

brąz patynowany

Sygnatura

sygn., dat. i numerowany: "A. Rodin, 22/25, 1998"

Datowanie

1998

u dołu pieczęć odlewni: "Cire Airaindor Perdue"