Myśliciel, 1998
Rodin Auguste (1840-1917)
ID: 6696
wys. 37 cm
brąz patynowany
Sygnatura
sygn., dat. i numerowany: "A. Rodin, 22/25, 1998"
Datowanie
1998
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
u dołu pieczęć odlewni: "Cire Airaindor Perdue"