Łucznik

ID: 1854

wys. z podstawą ok. 52,5 cm; wys. bez podstawy: ok. 37 cm

brąz, kamień

Sygnatura

sygn. z tyłu: "DOMAŃSKI"; sygn. na kamieniu: "W. Domański"