8
Głowa młodej dziewczyny z grzywką, 1911-1912 (odlew pośmiertny, 1998)
ID: 5977
Modigliani Amedeo (1884-1920)
ID: 5977
wys. 47 cm
brąz
Sygnatura
sygn. u dołu: "Modigliani"
Datowanie
1911-1912, 1998 (odlew pośmiertny)
Proweniencja
kolekcja prywatna, Włochy
oznaczenie egzemplarza u dołu: "3/8";
pieczęć odlewni u dołu, napis w otoku: "BO MERIGHI - ARTE";
odlewnia: Merighi Arte, Bolonia
Do pracy dołączony certyfikat odlewni „Merighi Arte” w Bolonii.