Akt kobiecy, 1979
Janczarski Andrzej (1952-)
ID: 5209
68,5 x 17,8 cm
płaskorzeźba, drewno
Sygnatura
sygn. wyryta na odwrocie: "JANCZARSKI / 1979"
Proweniencja