TK 07/23, z cyklu: Epicentrum Quantinum
Picz Jaremi (1955-)
ID: 6244
30 x 30 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i autorsko opisany na odwrocie: "EPICENTRUM / QUANTINUM / TK 07/23 / 30 X 30 / Jaremi Picz / J Picz" (markerem)
Do pracy dołączony autorski certyfikat sygnowany przez artystę.