TK 07/23, z cyklu: Epicentrum Quantinum

ID: 6244

30 x 30 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i autorsko opisany na odwrocie: "EPICENTRUM / QUANTINUM / TK 07/23 / 30 X 30 / Jaremi Picz / J Picz" (markerem)

Do pracy dołączony autorski certyfikat sygnowany przez artystę.