BR 08/23, z cyklu: Epicentrum Quantinum

ID: 6247

40 x 40 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i autorsko opisany na odwrocie: "EPICENTRUM / QUANTINUM / BR 08/23 / 40 X 40 / AKRYL / Jaremi Picz / J Picz" (markerem)

Do pracy dołączony autorski certyfikat sygnowany przez artystę.