BR 08/23, z cyklu: Epicentrum Quantinum
Picz Jaremi (1955-)
ID: 6247
40 x 40 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i autorsko opisany na odwrocie: "EPICENTRUM / QUANTINUM / BR 08/23 / 40 X 40 / AKRYL / Jaremi Picz / J Picz" (markerem)
Do pracy dołączony autorski certyfikat sygnowany przez artystę.