Ikonostas - praca dwustronna
5 000 - 7 000 zł
10 stycznia 2024 godz. 19:00
Szkic wystroju prezbiterium w kościele oo. Redemptorystów pw. św. Benona w Warszawie, ok. 1965
Szkic aranżacji prezbiterium w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Izabelinie, 1946
Cena wylicytowana: 3 800 zł
Szkic polichromii przedsionka cerkwi prawosławnej pw. Zaśnięcia NMP w Krakowie i inne szkice architektoniczne, ok. 1977
Projekty sakralne - bryła i wnętrze - praca dwustronna
Cena wylicytowana: 3 000 zł
5 000 - 7 000 zł
33,7 x 23,5 cm w św. p-p.
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. w kompozycji prawy bok: "J. N."
Proweniencja
litera p. d.: "J."
na odwrocie zabudowa miejska (gwaszem, akwarelą)