Studium kobiecego aktu, 1991

ID: 7359

Proweniencja

21 x 30 cm

kredka, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. monogramem wiązanym i dat. u dołu: "FS / 1691"

Stan zachowania: niewielkie przedarcie papieru w prawym i lewym rogu (pod passe-partout)