Studium kobiecego aktu, 1991
Starowieyski Franciszek (1930-2009)
ID: 7359
21 x 30 cm
kredka, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. monogramem wiązanym i dat. u dołu: "FS / 1691"
Stan zachowania: niewielkie przedarcie papieru w prawym i lewym rogu (pod passe-partout)
Proweniencja