L'Homme a la Fraise, 1973
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 7371
56,2 x 42 cm (arkusz)
litografia
Sygnatura
sygn. z płyty p. d.: "Picasso"
Datowanie
1973
Proweniencja
oznaczenie edycji l. d.: "175/200 (ołówkiem)";
poniżej kompozycji opisany: "Henri DESCHAMPS Grav. Lith. © MOURLOT IMP." (drukiem)