Kobieta w kapeluszu
Picasso Pablo (1881-1973)
ID: 7419
26 x 20,5 cm (arkusz)
linoryt/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Picasso"
Proweniencja
pieczęć galeryjna l. d.: "Galerie Beyeler / Paris"