Kobieta w kapeluszu

ID: 7419

Proweniencja

26 x 20,5 cm (arkusz)

linoryt/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Picasso"

pieczęć galeryjna l. d.: "Galerie Beyeler / Paris"