Zwiad
Kossak Jerzy (1886-1955)
ID: 7425
34,5 x 49 cm w św. ramy
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i opisany l. d.: "Panu Marjanowi Pajączkowskiemu / J [erzy] Kossak"
Proweniencja
- pieczęć
- opis: "Stwierdzam autenty / czność tego obrazu / Jerzy Kossak"