Żołnierze

ID: 1932

35,2 x 50,5 cm

olej/płyta

Sygnatura

sygn. l. d.: "Jerzy Kossak"

Jerzy Kossak, podobnie jak jego ojciec i dziadek, z upodobaniem zajmował się tematyką żołnierską. Przedstawiona scena rozgrywająca się w zimowej scenerii, nawiązuje do typowych motywów malarstwa artysty.