Zimowe roztopy
Filipkiewicz Stefan (1879-1944)
ID: 1397
48,8 x 68,8 cm w świetle ramy
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Stefan Filipkiewicz"
Proweniencja: