Zabudowa
Krcha Emil (1894-1972)
ID: 2831
15 x 11,5 cm w św. p-p.
akwarela na podrysowaniu ołówkiem/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "E. Krcha" (niebieską kredką)