Wnętrze salonu
Rychter-Janowska Bronisława (1868-1953)
ID: 1383
29,7 x 45,2 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. l. d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA"
Proweniencja:
Stan konserwatorski: spękania malatury