Wnętrze dworku, 1930
Rychter-Janowska Bronisława (1868-1953)
ID: 6605
20,5 x 28 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. dat. i opisany l. d.: "KOCHANYM / JANOM FGISTOM / B. RYCHTER-JANOWSKA / 1930. "
Datowanie
1930
Proweniencja