Wnętrze dworku, 1930

ID: 6605

Proweniencja

20,5 x 28 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. dat. i opisany l. d.: "KOCHANYM / JANOM FGISTOM / B. RYCHTER-JANOWSKA / 1930. "

Datowanie

1930