Widok z Kalatówek na Kasprowy, 1928
Jaxa-Małachowski Soter (1867-1952)
ID: 7456
33,5 x 49 cm w św. ramy
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "S Jaxa / 1928"
Datowanie
1928
Proweniencja
na odwrocie opisany: "Widok z Kalatówek na Kasprowy"