Widok z Kalatówek na Kasprowy, 1928

ID: 7456

Proweniencja

33,5 x 49 cm w św. ramy

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "S Jaxa / 1928"

Datowanie

1928

na odwrocie opisany: "Widok z Kalatówek na Kasprowy"